Hayat Güzeldir - full HD izle

efsanevifilmizle
IMDB:8.6
1930'ların İtalya'sında Guido adındaki tasarısız, kaygısız bir Yahudi kitapçı yakın bir şehirdeki güzel kadına kur yapıp onunla evlenerek bir peri masalı başlatır. Guido ve karısının bir oğulları olur ve İtalya'yı Alman güçleri istila edene kadar birlikte mutluluk içinde yaşarlar. Ailesini bir arada tutabilmek ve oğlunun Yahudi toplama kamplarının dehşetinden elinden geldiğince uzak tutmak çabası ile Guida bu yıkımı bir oyun gibi gösterir. Bu oyunun kazanma ödülü ise bir tanktır... Birbirine sevgiyle kenetlenmiş bir ailenin mutlaka izlenmesi gereken öyküsü... Bu filmi izledikten sonra hayata bakış açınız değişecek... Bir annenin ve özellikle de babanın akılalmaz mücadelesi!
admin: ömer iyi seyirler diler ;)
Derecelendirme:

6 yorum:

 1. Muhteşem bir film.Ölmeden önce izlenileceklerden :)

  YanıtlaSil
 2. Ne çok severim bu filmi. Bir filmde baştan sona sevgi ve hüzün kol kola bu kadar mı güzel işlenir. Teşekkürler bir kez daha hatırlattığın için :)

  Sevgi ve selam ile.

  YanıtlaSil
 3. Ne güzel bir filmdir. Herkes izlemeli..

  YanıtlaSil
 4. Nasıl olduysa uzun zaman erteledikten sonra bir Amerika uçuşumda izlemiştim bu filmi. Başlarda azıcık absürd gibi gelse de ortalarından sonra bir hüzün doluyor insanın içine. Yol boyu etkisinde kaldım. Baksana kardeş dizi koyacak mısın bloguna? ⭐

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tavsiye edeceğin dizi varsa bloga koyabilirim ;)

   Sil
  2. Blogumda bir Hint ve Pakistan dizisi var. Çok ilgi çekiyor bu iki dizi. İstersen göz atabilirsin ⭐

   Sil